Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 17.07.2025, 06:52

Мій сайт

Меню сайту
Категорії розділу
Мої файли [24]
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 14
Міні-чат
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог файлів


Сила. Додавання сил. Рівнодійна. Графічне зображення сил.
13.12.2015, 14:55
Тема уроку. Сила. Додавання сил. Рівнодійна. Графічне зображення сил. Мета уроку: дати уявлення про зміст поняття сили; ознайомити учнів з видами сил у механіці. Розвивати образне та критичне мислення, творчу уяву. Виховувати почуття відповідальності, працелюбність, самостійність, уважність. Формувати навчальну та ІКТ компетентність Обладнання: ПК, підручник, динамометри, сірники. Тип уроку: комбінований Орієнтовний план проведення уроку І. Організаційна частина (2 хв) ІІ. Повторення вивченого матеріалу й набутих знань і умінь (5 хв) ІІІ. Мотивація навчальної діяльності (2 хв) IV. Оголошення теми й мети уроку (2 хв) V. Вивчення нового матеріалу (20 хв) VІI.Закріплення матеріалу(10) VІІІ. Підведення підсумків роботи (4 хв) Хід уроку І. Організаційна частина • Перевірка присутніх. • Призначення чергових. ІІ. Перевірка домашнього завдання Навести приклади взаємодії: фото, ілюстрації до казок, малюнки, ситуації з життя ІІІ. Актуалізація опорних знань учнів І. Повторення матеріалу під час фронтального опитування за запитаннями: 1. Чому в фізиці вживають поняття взаємодії? 2. Що буде з тілом, якщо на нього не діють інші тіла? 3. Яким чином можна змінити механічний стан тіла? IV. Мотивація навчальної діяльності Чи відома вам ця ілюстрація (до байки «Лебідь, рак та щука»)? Чим закінчилася ця історія? Чому на вашу думку віз і нині там? Що позначено червоними стрілками на малюнку? (напрямок сил). Що ми вивчатимемо сьогодні на уроці? Повідомлення теми, мети, завдань уроку (презентація) V. Вивчення нового матеріалу 1. Критичне читання матеріалу підручника з виконанням поміток: + - знаю, - - не знаю, ? – матеріал викликав здивування. 2. Обговорення прочитаного 3. Перегляд презентації 4. Рефлексія: складання фішбоуну, асоціативного куща або інтелект-карти (в зошиті або на комп'ютері) VІ.Закріплення матеріалу 1. Моделювання задач за допомогою динамометрів або сірників: учні обирають предмет та за допомогою динамометрів визначають сили, з якими вони діють на нього. Після цього за допомогою сірників (1 сірник відповідає силі 1 Н, голівка вказує напрям сили) складають на парті задачі та визначають рівнодійну для кожного випадку 2. Перевірка знань за допомогою комп’ютерної програми Test-W2 (Взаємодія тіл) VІІ. Підсумки уроку «Мікрофон»: на уроці ми вивчили… Ми навчились… Мені сподобалось… Оцінювання діяльності учнів на уроці. VІІІ. Домашнє завдання § 13(2). Впр.5 № 5
Категорія: Мої файли | Додав: kompotusold
Переглядів: 646 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2025